На Вінниччині судитимуть священика УПЦ МП за пропаганду георгіївської стрічки

separ

На священика склали адмінпротокол і тепер він постане перед судом

Священика Тульчинсько-Брацлавської єпархії УПЦ МП Дмитра Курмоярова (Ієромонах Іоан) можуть притягнути до адміністративної відповідальності за розміщення ним 9 травня 2017 року у соціальній мережі «Фейсбук» зображення гергіївської стрічки. Інформацію, оприлюднену самим ієромонахом у соцмережі кореспондентці Depo.Вінниця підтвердили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

 

У Немирівському райвідділі поліції на церковнослужителя оформили адміністративну справу за матеріалами, скерованими СБУ.

«До поліції надійшла інформація від Управління Служби безпеки України у Вінницькій області для реагування у межах компетенції, визначеної законом, про те, що особа публічно демонструє у соціальній мережі «Фейсбук» заборонену символіку, — коментує речниця вінницької поліції Анна Олійник. – Співробітниками Немирівського відділу поліції було перевірено інформацію про те, що вказана особа публічно демонструє заборонену законом символіку, складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки». Протокол надано на розгляд суду».

Зауважимо, що санкцією статті 173-3 КУпАП передбачено, що публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення тягнуть за собою накладення штрафу від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.

 

Водночас церковнослужитель заявив, що збирається надалі відкрито носити «колорадську» символіку, бо вважає, шо штраф — це оплата «абонементу».

Цей священнослужитель свого часу відмовився відспівувати загиблих на Сході кіборгів та вважає події на Східній Україні «громадянською війною».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована