Категорії: Події , Суспільство

На Вінниччині судитимуть рабовласників

ef37db5dcaeec341e9357c6c7eeed842_preview_w440_h290

В грудні 2019-го року правоохоронці викрили злочинну діяльність групи осіб у Бершадському районі, які займались трудовою експлуатацією людей. Досудове розслідування слідчі ГУНП у Вінницькій області завершили. Співробітники прокуратури скерували на розгляд суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників групи. Підозрюваним загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

Про це повідомляють в пресслужбі прокуратури Вінницької області.

За повідомленням прокуратури, впродовж жовтня 2018 – червня 2019 років, шляхом обману та з використанням уразливого стану потерпілих, підозрювані займались вербуванням, переміщенням та переховуванням людей з метою їх трудової експлуатації на пилорамі, що знаходиться на території Бершадського району.

Зловмисники, з метою економії коштів та збільшення прибутку від діяльності пилорами, підшуковували осіб, які перебували в скрутному матеріальному становищі, без постійного місця проживання, які зловживали алкогольними напоями чи не мали постійного місця роботи. Потерпілим підозрювані повідомляли неправдиві відомості щодо гарних умов праці і щомісячної заробітної плати.

Натомість, потерпілих на так званому місці роботи очікувала безоплатна трудова діяльність без вихідних днів та достатнього часу для відпочинку, без належного харчування, часто із застосуванням насильства та обмеженнями у пересуванні за межі пилорами.