На Вінниччині створили штаб оборони та відкрили «гарячу лінію»

shtab

28 листопада 2018 року розпорядження № 912 підписав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Відповідно до розпорядження утворено штаб оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.

Також, розпорядженням утворено контактний центр Штабу, який розміщується в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та визначено телефонні номери, за якими населення може поставити запитання, що стосуються воєнного стану, чи будь-яких надзвичайних ситуацій. Телефони «гарячої» лінії: 67-17-15; 67-07-20 працюватимуть цілодобово.

І як повідомляє ОДА, 29 листопада, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю розпочав роботу цілодобовий контактний центр Штабу оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.

Розпочинаючи засідання, координатор контактного центру Сергій Дев’ятий проінформував присутніх про принципи та основні засади центру.

«До контактного центру входять представники усіх служб та відомств області, він утворений з метою роз’яснення питань воєнного стану. Центр працює у цілодобовому режимі», – повідомив Сергій Дев’ятий.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована