На Вінниччині стартував Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих

chu

Сьогодні, 7 лютого, у спортивному комплексі «Авангард» відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України зі спортивної акробатики серед дорослих.

Вітаючи учасників змагань, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк зазначив: «Вінниччина – край багатий на спортивні традиції, в тому числі й зі спортивної акробатики. Тож сьогодні,  від імені керівництва обласної державної адміністрації , хочу побажати учасникам чемпіонату гарних і видовищних виступів. На цьому святі спорту немає переможців і переможених, але ж визначатиметься перше, друге і третє місце у змаганнях. Тож нехай переможе найсильніший, найупевненіший і найкращий! Учасникам і глядачам бажаю гарних виступів і чудового настрою».

 

Відкрила акробатичний турнір володарка  Гран-прі міжнародного циркового фестивалю еквілібристика Єсенія Собко. Її складний і дуже видовищний номер «Дівчинка з кулькою» не залишив байдужими нікого в акробатичній залі. Номер підготувала  Заслужений тренер України Ірина  Жердєва.

Урочистою ходою пройшли учасники змагань по килиму, на якому до 10 лютого демонструватимуть свою акробатичну техніку та виборюватимуть першість.

«Цього року в змаганнях зі спортивної акробатики беруть участь 148 спортсменів із  11 областей, — коментує  начальник управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації Сергій Чернявський.- За підсумками 2017 року Вінницька область зайняла друге місце зі спортивної акробатики після Львівської. Спортсмени будуть виконувати вправи на килимі,вартістю 1 млн. 200 тис грн., який був придбаний за рахунок Міністерства молоді та спорту України. Тож зручні умови для виступів і проживання спортсменів ми забезпечили, тепер справа – за їх майстерністю»,- підсумував начальник управління.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована