На Вінниччині склали майже 40 адмінпротоколів на підприємців, які не дотримуються протиепідемічних вимог

imgonline-com-ua-resize-kauuziujwg

На 21 квітня спеціалісти Держпродспоживслужби у Вінницькій області провели понад 10 тисяч перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог.

В результаті перевірок керівникам закладів вручили 5971 припис. У випадку ж ігнорування попереджень та рекомендацій, працівники служби залучали представників Національної поліції. Правоохоронці за результатами спільних зі спеціалістами Держпродспоживслужби перевірок склали вже 39 адміністративних протоколів на підприємців, які ухилялися від виконання «карантинних» вимог.

Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби.

Фахівці міських та районних управлінь служби в області (самостійно або комісійно з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування) провели 10114 моніторингових обстежень продовольчих магазинів, магазинів побутової хімії, аптек, АЗС та інших об’єктів критичної інфраструктури щодо дотримання обмежувальних заходів та виконання основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій.

Встановлені випадки недотримання протиепідемічних заходів: відсутні засоби для обробки рук відвідувачів та дезінфікуючі засоби для проведення дезінфекції приміщень, засоби індивідуального захисту наявні не у всіх працюючих. За результатами проведених обстежень, керівникам вищезгаданих закладів вручили 5971 припис з основними профілактичними та протиепідемічними заходами, обов’язковими до виконання.

В ході спільних з представниками Національної поліції рейдових перевірок у випадках ігнорування попереджень та ухиляння від виконання протиепідемічних заходів поліцейські склали 39 адміністративних протоколів.