На Вінниччині ще 4 парафії перейшли до ПЦУ

cerkva

Ще 4 парафії на Вінниччині перейшли під патронат Православної церкви України. Релігійні громади колишньої УПЦ МП увійшли до складу нової Вінницько-Тульчинської єпархії, яку очолює архієпископ Михаїл (раніше керівник УПЦ КП на Вінниччині).

Про це йдеться на офіційному сайті Єпархії.

До нової церкви приєдналися громади:

— Святого Архістратига Михаїла с. Михайлівці Мурованокуриловецького району;
— Святого апостола і євангеліста Іоана Богослова с. Красносілка Бершадського району;
— Святого кн. Олександра Невського с. Сонячне (м. Могилів-Подільський);
— Святого Димитрія Солунського с. Яришівка Тиврівського району.

Архієпископ Михаїл задовольнив прохання парафій про прийняття їх до складу Вінницько-Тульчинської єпархії УПЦ (ПЦУ), видавши відповідні укази і призначивши настоятелів.

Всі вищезгадані громади провели збори, на яких переважною більшістю голосів проголосували за перехід з Московського патріархату в Православну Церкву України, про що були складені відповідні протоколи та списки з підписами і передані в управління у справах національностей і релігій Вінницької ОДА.

Нагадаємо, згідно рішення Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 5 лютого 2019 року титул Керуючого Вінницькою єпархією Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, змінено на «архієпископ Вінницький і Тульчинський». Відповідно і змінено назву єпархії з Вінницької на «Вінницько-Тульчинська».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована