На Вінниччині СБУ провела нараду в Калинівці

sbu

За ініціативи Служби безпеки України у Калинівській райдержадміністрації відбулось розширене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, поліції, Нацгвардії, місцевої влади та громадські об’єднання. Учасники засідання обговорили шляхи посилення захисту 48 арсеналу МО України від диверсійних атак та виникнення надзвичайних ситуації.

Представники комісії зауважили на необхідності максимальної пильності по відношенню до сторонніх осіб, що виявляють незвичний інтерес щодо військової частини та несанкціонованого використання безпілотних літальних апаратів в районі дислокації підрозділів ЗСУ.

Також за підсумками наради було уточнено алгоритм міжвідомчої взаємодії для ефективного виконання завдань за призначенням в разі виникнення терористичної або диверсійної загроз.

Управління СБУ у Вінницькій області нагадує мешканцям регіону, що у разі виявлення підозрілих осіб, залишених без нагляду пакунків, транспортних засобів, використання технічних засобів спостереження (дронів) поблизу військових частин, об’єктів транспортної інфраструктури, у місцях масового пербування людей, необхідно невідкладно звертатись за номером «гарячої лінії» (0432) 53-13-09, на електронну поштову скриньку usbu_vin@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до СБ України буде обов’язково перевірена.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована