На Вінниччині розслідують привласнення мільйону гривень під час ремонту лікарні

snimok-ekrana-2021-01-28-v-15-58-24

На Вінниччині поліція оголосила про підозру директору фірми, яка займалась будівельними роботами та поточним ремонтом у Погребищенській ЦРЛ. Керівнику підприємства інкримінують привласнення майже мільйона гривень бюджетних коштів.

Про це зазначається на сайті ГУНП у Вінницькій області.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, слідством встановлено, що фірма-підрядник згідно договору зобов’язалася провести будівельні роботи та поточний ремонт в медичному закладі на загальну суму понад 2 млн грн.

Для реалізації злочинного умислу щодо заволодіння бюджетними коштами, директор ТОВ виготовив та надав для підписання та оплати акт приймання виконаних будівельних робіт до районної лікарні, хоча фактично реконструкція не була проведена в повному обсязі. Згідно висновком експерта, вартість невиконаних робіт становила понад 990 тисяч гривень – йдеться в повідомленні на сайті.

Зазначається, що діючи спільно з посадовцями районної лікарні, злочинні дії яких наразі документуються, зловмисник незаконно заволодів частиною бюджетних коштів, перерахованих йому за фактично невиконані ремонтні роботи каналізаційних мереж.

Наразі зловмиснику про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах) та ч.1 ст.366 КК України (Службове підроблення).

За такі злочини правопорушнику може загрожувати до 8 років позбавлення волі.