На Вінниччині розклеїли оголошення про сурогатне материнство та донорство

vlada-66

Жителі Бершаді обурені рекламними оголошеннями, які нещодавно з’явилися  місті із закликом стати сурогатною мамою чи донором яйцеклітини та «подарувати щастя бездітній сім’ї».

Невідомі розмістили оголошення навіть під дорожніми знаками. Місцеві підозрюють, що про це було попередньо домовлено із правоохоронними органами за винагороду.

А ще жителі міста переконані, що така реклама є неетичною та аморальною. Тому що дитина – не товар, тут не все так просто, як на ринку – «купи-продай».

Від імені громади мешканець Бершаді Михайло Невеличко висловив  загальну думку: « Ще вчора на стовпах Бершаді розклеювались оголошення про буріння свердловин, дешеві кредити, купівлю волосся дорого, що до нас приїхав цирк. Нині ж дійшло до торгівлі дітьми. Завтра рекламуватимуть послуги повій?!».

Однак вони не проти сурогатного материнства. Проте для цього є відповідні клініки та програми з допомоги вирішення проблеми. Відповідно нехай вони дають офіційну рекламу. А розвішувати такі рекламні оголошення у містечках чи селах чи не на кожному стовпі більше насторожує.

Обласна поліція пообіцяла розібратися у ситуації.