На Вінниччині реконструюють стадіон за понад 7,8 мільйона. ВІДЕО

xscreenshot_15-jpg-pagespeed-ic-vzecxnsllq

В Калинівці, що на Вінниччині, в рамках “Великого будівництва” капітально відремонтують стадіон дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард”. Проектом передбачене зокрема будівництво бігових доріжок, реконструкція трибун, майданчиків та огородження. 

Як повідомляється в сюжеті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій Вінницької ОДА, цей стадіон буде одним з п’яти проектів, що реалізується на Вінниччині в рамках зазначеної Національної програми.

Нещодавно об’єкт відвідав очільник області Владислав Скальський разом зі своїм заступником Олександром Піщиком.

На сайті Національного проекту “Велике будівництво” зазначено, що на заплановані роботи передбачено понад 7,8 мільйона гривень. Більша частина (4 мільйони 715 тисяч 504 гривні) – це кошти Фонду регіонального розвитку, а 3 мільйони 143 тисячі 669 гривень виділяється з місцевого бюджету. Планова дата завершення робіт на об’єкті – 1 грудня 2020 року.

Як йдеться в сюжеті, наразі капремонт на стадії проектування. Директор ДЮСШ «Авангард» Сергій Грепечук розповідає, що коли всі роботи будуть виконані, об’єкт буде “проривом нашого містечка та об’єднаної громади”.

Наприклад, потужність майбутнього стадіону – понад сотня глядацьких місць.

xscreenshot_12-jpg-pagespeed-ic-m8zsoo3skc

Загалом, передбачено здійснення ремонтних робіт усіх тих об’єктів, які розташовані на міському стадіоні. Зокрема, це й бігова доріжка, огорожа стадіону, гімнастичний та волейбольний майданчики, а також глядацька трибуна. Для мешканців громади цей об’єкт є вкрай важливим, адже чимало місцевих жителів, а особливо молодь, дбають про своє здоров’я та приходять сюди, щоб підтримати фізичну форму. Коли ці всі роботи будуть виконані, то це справді буде потужний прорив як для нашого містечка, так і для об’єднаної територіальної громади загалом, враховуючи те, що на території нашої громади функціонує дві дитячо-юнацькі спортивні школи, – цитує ОДА Грепенчука.

Також на території стадіону мають бути облаштовані дві роздягальні – для футболістів та для суддів.

xscreenshot_10-jpg-pagespeed-ic-dmttudp6tdxscreenshot_16-jpg-pagespeed-ic-ac-czdqc0h

Як зазначено в сюжеті, наразі на території громади працює дві дитячо-юнацькі спортивні школи. В “Авангарді” займається 294 дитини, з якими працює 10 тренерів. Тут тренують майбутніх футболістів, баскетболістів, а також вчать грати в хокей на траві та волейбол.

У школі функціонує чотири відділення: відділення волейболу (дівчата), відділення баскетболу (юнаки), а також відділення футболу та хокею на траві.

xscreenshot_5-jpg-pagespeed-ic-h2drjbuqutxscreenshot_6-jpg-pagespeed-ic-ioebuoudmtxscreenshot_7-jpg-pagespeed-ic-abpusbukvgxscreenshot_11-jpg-pagespeed-ic-6oo19apvdx

За словами очільника області Владислава Скальського, найближчим часом планується остаточне узгодження проєктних рішень щодо здійснення ремонтних робіт на території стадіону.

– Зараз критичним (критично важливим) є конструктивна позиція та співпраця органів місцевого самоврядування та органів державної влади для того, щоб запроектувати, реалізувати та ввести в експлуатацію якісний об’єкт, який буде потрібний громаді, зроблений з врахуванням сучасних вимог до таких об’єктів та такий, що буде вчасно та в повному обсязі профінансований, – сказав Скальський.

xscreenshot_2-2-jpg-pagespeed-ic-y-ucjv2wb0xscreenshot_4-1-jpg-pagespeed-ic-k-srhsw36lxscreenshot_1-2-jpg-pagespeed-ic-00zsklv-zv

Разом із тим, як повідомляє “Калинівка.City”, проект, який ще не почали реалізовувати, вже відзначився суперечкою на сесії Калинівської міської ради.

Зазначено, що мерія міста хотіла спрямувати на його реалізацію 2,5 мільйона гривень, які рада раніше виділила на потреби Калинівської центральної лікарні. “Не робити цього депутатів закликав голова райдержадміністрації Олександр Дмитрук, який заради цього спеціально прийшов на засідання сесії. В результаті депутати ухвалили рішення, щоб кошти, передбачені для лікарні, не чіпати, а на реконструкцію стадіону спрямувати кошти з інших програм”.

Нагадаємо, в Україні з 1 березня стартувала програма «Велике будівництво», яка передбачає капітальний ремонт або спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні. Програма розрахована на п’ять років та фінансується з Державного фонду регіонального розвитку.
Зокрема на Вінниччині до кінця року планують завершити роботи стосовно будівництва низки інфраструктурних об’єктів. Серед них: 10 приймальних відділень лікарень, 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів та 133 кілометрів доріг.
Як відомо, що 13 травня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 543 та вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Після внесення змін у переліку проєктів з’явився пункт про капітальний ремонт міського стадіону в Калинівці.