На Вінниччині проводиться опитування щодо організації дистанційного навчання

a70efc722a5d3a7b388ae30d05d69197_preview_w440_h290

Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області влаштовує онлайн-опитування щодо організації дистанційного навчання. Батьків школярів просять поділитись враженнями та думками про те, як можна було б покращити організацію такого навчання.

На сторінці Управління у Facebook зазначають, що опитування необхідне для того, аби зробити навчання якісним та комфортним для дитини. Зокрема, цікавляться враженнями щодо організації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти у Вінницькій області.

– Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре під час дистанційного навчання, — звертаються в обласному Управлінні Державної служби якості освіти.

Для того, щоб взяти участь в онлайн-опитуванні, необхідно перейти за ЦИМ посиланням. Батьків просять розповісти про те, в якій місцевості знаходиться заклад освіти (місто чи село), скільки часу тривають уроки та чи є дистанційне навчання, які ресурси використовують вчителі для проведення уроків та домашнього завдання. Також цікавляться тим, чи подобається дитині вчитися дистанційно, як батьки отримують інформацію про успішність, які проблеми виникають та як можна було б покращити організацію такого навчання.

Наголошують, що анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді.