На Вінніччині протестувальники щодо підвищення тарифів перекрили міжнародну трасу

snimok-ekrana-2021-01-11-v-14-17-02

Протестувальники у Жмеринці, які вийшли на акцію проти підвищення тарифів на газ, воду та електроенергію, перекрили міжнародну трасу М-21.

Про це повідомляє місцеве видання “Жмеринська газета” на своїй фейсбук-сторінці, де оприлюднили відповідні фото.

Як йдеться в повідомленні, “Стартувала акція протесту проти зростання тарифів на житлово-комунальні послуги Люди перекрили трасу міжнародного значення і вимагають зниження тарифів на газ, доставку газу, електроенергію та воду. Люди не пропускають рейсові автобуси та автомобілі. Зупинили рух транспорту по трасі міжнародного значення М 21 Житомир-Вінниця-Могилів-Подільський. Люди вимагають зниження тарифів на житлово-комунальні послуги”.

 

Нагадаємо, що вчора, 10 січня одразу в кількох містах на Вінниччині, зокрема у Вінниці, Козятині та Жмеринці 10 січня відбулись мітинги проти підняття тарифів за комунальні послуги. Причинами стало підняття з січня тарифів, зокрема, на електроенергію та газ.

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці користувач Віктор Балактіонов, у Вінниці на мітинг вийшло відносно мало людей (близько сотні – авт.), однак активісти уже анонсують наступні протести. Як зазначає Балактіонов, наступна така акція запланована 24 січня о 12:00.

Про мітинг в Козятині на своїй фейсбук-сторінці повідомила користувачка Тетяна Мозгова. Так, на відео видно, що в акції у цьому місті взяла участь щонайменше понад сотня людей.

В коментарях до публікації значиться, що результатом мітингу стало те, що Козятинська міська рада нібито має скликати позачергову сесію, на якій прийме звернення до уряду та президента.

Про акцію у Жмеринці повідомляють на сайті Zhmerynka.city. Так, зазначається, що 10 січня навпроти будівлі Жмеринської міської ради зібралося близько пів сотні представників громадськості. Протестувальники, здебільшого пенсійного віку, висловлювали обурення щодо зростання цін за комунальні послуги – газ, світло, воду та вивезення сміття.