На Вінниччині Продовжено карантин

9_20200326_052713

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень. 
Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

22 квітня на засіданні Уряду прийняли рішення про продовження карантину до 11 травня.

«Моделювання аналітиків Національної академії наук України та дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності і він може настати на початку травня. Виходячи з цього Уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня, оскільки з розрахунку Академії наук, піку ми очікуємо в період між 3 і 8 травня. В нас є чіткий план виходу з карантину, він складається з 5 етапів. Є стартова точка реалізації цього плану», — повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на початку засідання Уряду.

Початок виходу з карантину запланувати на 11 травня. Основними умовами є

як мінімум протягом 10 днів відсоток виявлених захворювань має не змінюватись, він може коливатись в межах +-5%.
лікарні заповнені пацієнтами з коронавірусом менше ніж на 50% (зараз заповненість лікарень на 10%)
«Якщо все буде добре, то з 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків, скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частину об’єктів побутових послуг, можливо інші пом’якшувальні заходи, які будуть анонсовані залежно від розвитку ситуації в перші числа травня. Такі дії дозволять повернути частину людей на роботу, покращать емоційний стан українців та дадуть старт розігріву економіки», — сказав Д. Шмигаль.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 21 квітня повідомив, що карантин можуть продовжити до 12 травня, але обмеження пом’якшать.

Як відомо в Україні запровадили надзвичайну ситуацію і продовжили карантин до 24 квітня. У Вінниці посилили обмежувальні заходи.

Станом 22 квітня на території Вінницької області зареєстровано 566 підозр на COVID-19. У 349 випадках виявлений коронавірус. Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 30 осіб.