На Вінниччині проаналізували стан протидії злочинності та кримінальній корупції

c5062a39db3c514cc84dc2a7d3f93099

12 серпня в прокуратурі Вінницькій області пройшла координаційна нарада, на якій обговорено питання стану протидії злочинності, її організованим формам, в тому числі протидії злочинам проти громадської безпеки та громадського порядку, а також вчиненим з використанням зброї, бойових припасів або вибухових речовин. Очільником наради став прокурор області Олександра Бутовича.

За останні 7 місяців поточного року правоохоронці своєю діяльністю посприяли подоланню ряду негативних тенденцій у динаміці злочинності.
однак все ж залишилися сфери, в яких діяльність правоохоронців області потребує активізації.

Учасниками наради було підведено підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності на території Вінницької області за 7 місяців поточного року.

Головною метою наради була організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців. Адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян.

Підсумовуючи результати наради, було визначено спільні скоординовані заходи, спрямовані на утвердження законності та протидію злочинності на Вінниччині, які правоохоронці будуть реалізовувати упродовж поточного року.

Джерело