На Вінниччині поховали підполковника, який занедужав на коронавірус в зоні ООС

d1d77675731f4d60a526303d5451a3cd_preview_w440_h290

На міському кладовищі у Калинівці поховали підполковника Святослава Поліщука. Він помер від COVID-19 у шпиталі міста Харків. 50-річний військовий заразився коронавірусною інфекцією під час служби в зоні ООС.

«Тіло Славіка привезли вчора. Вчора поховали. Самі розумієте, похорон був закритий. Звичайно, так, як наш земляк був захисником, чимало людей бажали висловити сою останню шану. Але, у мірах обмежень та карантинних вимог, більшість це зробила дистанційно», — розповіли у Кланівській міськраді.

Святослав Поліщук лише 5 вересня відзначив свій 50-річний ювілей.

«Святослав Степанович був порядною, чесною, доброю людиною та справжнім патріотом своєї країни. Призваний до лав Збройних Сил України Калинівським районним військовим комісаріатом 19.06.2014 року за частковою мобілізацією, брав участь у антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил на сході України, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави. Світлий, добрий спомин про захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, друзів, родичів і земляків», — пишуть на сайті місцевої ради.