На Вінниччині почали працювати фіксатори швидкості транспорту: за 2 години склали 28 постанов.

radar

На Вінниччині почали працювати фіксатори швидкості транспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM. «Сьогодні за перший день роботи з приладом TruCam поблизу Якушнець. За 2 години 28 постанов про перевищення швидкості в населеному пункті. Нагадую водіям,що швидкість є одним з факторів тяжких ДТП,а ми і надалі будемо контролювати цей напрямок» — повідомляє начальник патрульної поліції Редван Усеїнов.

Про використання контролю швидкості повідомляють встановлені дорожні знаки, які попереджають водіїв про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень правил дорожнього руху. Спостереження ведеться виключно з узбіччя дороги, де припаркований службовий автомобіль з включеними проблисковими маячками синього кольору.

 

Згідно частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень. Згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2018/12/03/65925

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована