На Вінниччині планують звільнити керівника району. «Майданівця» поміняють на запеклого «регіонала»

kadri

Сьогодні ввечері сайт «Політична Арена Вінниччини» оприлюднив інсайдерську інформацію про кадрові перестановки у Вінницькій області.

За інформацією з перевірених джерел Козятинський район чекають кадрові зміни. Вирішується питання щодо зняття з посади голови Козятинської РДА Олега Оркуші, який останнім часом, за даними місцевих інтернет-видань, вдавався до критики влади, представником якої був, у соціальних мережах, — повідомляє політичний ресурс.

Журналісти навіть назвали голову РДА «фейсбучним» керівником, та дивувались, з огляду на цілодобову присутність у соціальній мережі, коли ж він встигає працювати.

«Дописались ці фейсбучні керівники до того, що їх постійну присутність в соціальних мережах (цікаво коли вони ще працювати встигають будучи 24 години в інтернеті) обласні інформаційні видання. Вінницькі журналісти не тільки помітили активність, а й критику на адресу перших осіб держави. Чи спритники відчули близьку зміну влади? Кажуть що ця бурхлива діяльність таки дійшла через обласні видання в Адміністрацію Президента, тому в найближчий місяць-два голову РДА відправлять на біржу праці. Разом з радником. Як зазначають наші джерела вінницький губернатор вже мав розмову з кураторами з Банкової і телефонував з цього приводу в район. А от хто очолить наш район очікуйте інформації найближчим часом в головному виданні міста», – йдеться в статті РІА-Козятин.

Представники політичного бомонду Козятина теж не розуміли поведінку голови адміністрації. Вони закидали керівнику, що той і сам влада, якщо має повноваження, то щось має робити в районі. Тож про добрі справи голови згадують мало. Серед таких, які підняли рейтинг Оркуші можна назвати активну участь в евакуації мешканців Калинівки, під час вибухів на військових складах.

Кандидатом на нового голову райдержадміністрації називають депутата районної ради Володимира Андрійовича Шевчука, голову СФК «Світанок» з села Куманівки. На останніх виборах він висувався як безпартійний, але від партії БПП-Солідарність.

Кандидатура Володимира Андрійовича на посаду нового очільника РДА доволі неоднозначна. Судіть самі: запеклий екс-регіонал, який був членом політради місцевого осередку “Партії Регіонів” та входив до фракції ПР в Козятинській районній раді 5-го скликання. Чоловік займався питаннями агропромислового комплексу. Тож фермери схвильовані питанням, куди скерує фермер-держслужбовець АПК в районі, і чи знайдеться їм на цьому кораблі вільне місце.

Дивом збережена сторінка партійного осередку “Партії регіонів” може стати глибокою репутаційною шафою для багатьох представників влади та кандидатів на посади.

В декларації за підсумками 2016-го року (свіжішої у відкритих джерелах немає) чоловік вказав, що його прибуток, отриманий за основним місцем роботи складає 252 тис. грн., також він має депозит у сумі 10 тис. доларів.

Регіонали з Козятина приглянулись і головному радикалу

Зазначимо, що його однопартійка (“Партія регіонів”) Аліна Діденко, яка була начальником відділу освіти РДА, та заступником голови бюджетної комісії Козятинської районної ради того ж 5-го скликання, і на сьогодні залишається очільником освітян в районі. Вона також є депутатом районної ради. На останніх виборах висувалась від Радикальної партії Олега Ляшко, а нещодавно одна з ключових фігур партії Януковича очолила осередок партії Ляшка у Козятині.

Зазначимо, що офіційної інформації з кадрових ротацій на Вінниччині на сайті Президента наразі немає.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована