На Вінниччині після капремонту відкрити реанімаційне відділення окружної лікарні

bolnica

Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування перетворюється на сучасний медичний заклад з високим рівнем діагностики та лікування захворювань. 9 лютого там відкрили капітально відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

У Бершаді, крім капітального ремонту приміщення, замінили ліфт, який до цього не функціонував. Тепер пацієнтів можуть оперативно транспортувати між поверхами до та з реанімації.

Як зазначив нардеп М. Кучер у Facebook, дуже потрібним придбанням для Бершадської окружної лікарні стало встановлення спірального комп‘ютерного томографа виробництва компанії «Siemens» у 2018 році. Завдяки цьому апарату, як кажуть лікарі, діагностування захворювань у пацієнтів може проходити більш оперативно, а за добу можуть обстежити до 12 хворих.

Поступово в лікарні закупають нове обладнання. Нещодавно було придбано новий операційний стіл, який замінить собою «радянський». Місцеві хірурги чекали цього, адже інтенсивність оперативних втручань у лікарні досить висока: 348 операцій на рік.

За останні 4 роки в лікарні вдалось капітально відремонтувати інфекційне, дитяче відділення, оновити харчоблок, придбати нове обладнання та повністю замінити застарілу систему опалення.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована