На Вінниччині підприємці вийшли під ОДА проти курсу Зеленського

fop

Сьогодні, 28 жовтня будівлі Вінницької ОДА пікетували підприємці, які вимагають від влади скасувати закони, які змінюють “правила гри” для малого та середнього бізнесу в Україні.

Ідеться про скандальні закони №128 та №129, котрі фактично скасовують спрощену систему оподаткування та змушують малих підприємців та бізнес “середньої руки” не лише встановлювати касові апарати, але й вести повноцінний бухгалтерський облік. Окрім того підприємці звертають увагу на те, що скасування системи оплати після отримання товару покупцем може знищити онлайн-продажі в Україні як такі та перевести значну частину бізнесу в тінь.

Саме тому на пікет до Вінницької ОДА сьогодні вийшли зокрема ті підприємці, котрі продають свої товари через Інтернет. На думку пікетувальників, такі дії влади призведуть до згортання значної частини середнього бізнесу в Україні, переведуть цілі галузі “в тінь”, і жодним чином не стосуються боротьби з контрабандою, з якою, на думку протестувальників, необхідно передусім боротися на митниці.

Відтак пікетувальники вимагали у керівництва Вінницької ОДА, аби воно звернулося до центральних органів влади з проханням переглянути ухвалені закони.

Нагадаємо, що 19 жовтня опубліковано закони України № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 129), які парламент ухвалив 20 вересня 2019 року (законопроекти № 1053-1 та №1073 відповідно).

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована