На Вінниччині підприємиця заплатить понад 200 тисяч за нелегальних працівників

dengi

Матеріали інспекційного відвідування будуть направлені до Головного управління Національної поліції у Вінницькій області

На Вінниччині ФОП заплатить за двох неоформлених працівників понад 223 тис. грн штрафу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на управління Держпраці у Вінницькій області.

Інспектори праці відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів провели інспекційне відвідування у ФОП Сікіржинської С.М., яка здійснює свою підприємницьку діяльність в магазинах продовольчих товарів у селах Верхівка, Супівка та Примощаниця Барського району.

Під час проведення заходу контролю встановлено двох осіб, які продавали товари у магазинах без оформлення трудових відносин. За наслідками інспектування, Управлінням Держраці у Вінницькій області розглядається питання щодо накладення штрафних санкцій на ФОП Сікіржинську С.М. відповідно до ст. 265 КЗпП України у сумі 223 тис. 380 грн. (111тис. 690 грн. за кожного нелегального працівника).

Матеріали інспекційного відвідування будуть направлені до Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована