Категорії: Головна , Життя , Події

На Вінниччині перевірили «прикордонні» лікарні

image_13

На Вінниччині фахівці департаменту охорони здоров’я ОДА перевірили 12 пунктів пропуску через державний кордон, де нині посилено намагаються попередити занесення коронавірусної інфекції на територію України. Як повідомляють у пресслужбі Вінницької ОДА, всі прикордонні пункти повністю забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, дистанційними термометрами та дезінфекційними розчинами, в тому числі і для обробки транспортних засобів.

На всіх пунктах пропуску виділено окремі кімнати, де може перебувати людина, на випадок підозри у неї коронавірусу, очікуючи на приїзд швидкої медичної допомоги.

Крім того, здійснено об’їзд ЦРЛ у прикордонних районах Вінниччини. Саме до цих закладів доправлятимуть людей з підозрою на коронавірус. Зокрема, перевірено Могилів-Подільську ОЛІЛ, Ямпільську, Крижопільську та Піщанську ЦРЛ.

Зазначається, що всі ці лікарні мають інфекційні відділення та боксовані палати з окремими під’їздами до них. Всі палати оснащені відповідним обладнанням, зокрема, апаратами ШВЛ, кисневими концентраторами, інфузоматами, пульсоксиметрами та забезпечені необхідними медикаментами. Для персоналу лікарень є спеціальні костюми з багаторівневим захистом від вірусів та бактерій.

За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я ОДА Надії Марусяк, усі «прикордонні» лікарні готові до прийому та лікування таких хворих. До того ж створено спеціальні епідбригади, які відпрацювали алгоритм дій у випадку підозри на коронавірус, а також прописано всі маршрути доправлення таких пацієнтів до лікарень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована