На Вінниччині п’яному водієві кросовера не вдалось втекти від патрульних.

pyani

На Вінниччині п’яному водієві кросовера не вдалось втекти від патрульних. Сьогодні, 14 січня, близько 2-ї години ночі під час відпрацювань у селі Черепашинці Калинівського району патрульні помітили автомобіль Mercedes-Benz ML 280, що рухався з порушенням ПДР. Працівники поліції спробували зупини порушника, увімкнувши проблискові маячки червоного кольору, та з допомогою гучномовця.

Керманич кросовера на вимоги інспекторів не реагував, натомість збільшив швидкість та спробував відірватись від поліцейського автомобіля. Після кількахвилинного переслідування транспортний засіб патрульні зупинили.

 

Водій спробував втекти з місця події у напрямку житлових будинків. Втікача швидко затримали. У нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Водій від проходження огляду на місці зупинки, а також в медичному закладі в присутності лікаря-нарколога відмовився.

На керманича склали протоколи за ст. 130 КУпАП (керування напідпитку), за ст. 122-2 КУпАП (незупинка на вимогу працівників поліції), постанови за ч. 1 ст .126 КУпАП (непред’явлення посвідчення водія) та за ч. 2 ст. 122 КУпАП (невикористання покажчиків повороту при зміні напрямку руху).

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована