На Вінниччині «накрили» мережа збуту фальсифікату палива

toplivo2

У Вінницькій області оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) викрили мережу збуту контрафактного палива та вилучили 14 тисяч літрів фальсифікованого дизпалива. Про це в неділю, 7 серпня, повідомив прес-відділ обласного управління національної поліції.

«Точки з продажу фальсифікованої продукції організував 33-річний мешканець Вінницької області. Реалізовував продукт з бензовозів і вантажівок, в яких встановив баки зі спеціальними лічильниками і пістолетами. Відповідно ніяких документів на заняття даним видом господарської діяльності у громадянина не було», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці спільно з прокуратурою міста Вінниці провели санкціоновані обшуки за місцями реалізації дизпалива і в приміщенні організатора незаконної діяльності. Вони вилучили 14 тонн паливної суміші, обладнання і «чорну бухгалтерію».

Варто відзначити, правопорушнику за обман покупців та незаконну діяльність доведеться відповідати перед законом. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3-х до 8-ми років.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована