На Вінниччині художники розмалювали село на честь місцевої мисткині

bez-imeni-1

З 14 по 18 серпня цього року у селі Носиківка, що на Вінниччині відбувся симпозіум народного малярства «Мальована хата» під час якого художники з різних областей України прикрасили село настінними розписами, чим вшанували пам’ять місцевої мисткині Марії Деркач.

Як пише Вінницький обласний центр народної творчості, дев’ять художників з різних областей України розмалювали сімнадцять об’єктів села, а саме школу, магазин, поштове відділення, хати, ворота і не тільки. Як пишуть у дописі, така живописна акція мала на меті відродити та розвинути декоративний настінний розпис та вшанувати пам’ять місцевої мисткині Марії Деркач.

У настінних розписах художники відобразили побутове життя селян, обрядову композицію «Подільські музики», «Козак Мамай», дерево життя та квіткові орнаменти. У рамках симпозіуму на стіні сільської школи встановили меморіальну дошку художниці Марії Деркач.

Загалом, у симпозіумі взяли участь художники з Київської, Хмельницької, Черкаської областей, а також митці з Шаргородського, Оратівського та Могилів-Подільського районів та Вінниці.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована