На Вінниччині група рейдерів вимагала з підприємця 19 000 доларів

vinnitsia_vimahannia_4

Поліція затримала групу рейдерів з п’яти осіб, які вимагали з місцевого підприємця 19 000 доларів неіснуючого «боргу». 

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Вінницької області.

Злочинну діяльність угруповання, яке «спеціалізувалося» на вимаганні коштів з громадян, задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань в Вінницькій області, слідчі обласної поліції спільно з прокуратурою.

Організував її діяльність 35-річний раніше судимий кримінальний «авторитет» — мешканець регіону. До складу увійшли ще чотири особи, у тому числі — зі зв’язками у кримінальному середовищі. Зловмисники погрозами фізичної розправи змушували громадян віддавати їм кошти як повернення «боргів».

В ході слідства правоохоронці встановили, що в такий спосіб учасники угруповання змусили місцевого підприємця віддати їм 12 000 доларів США та вимагають від нього сплати ще 7 000. Крім того, серед вимагачів був і син потерпілого.

На даний час двом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. За вчинення правопорушення передбачено від п’яти до десяти років позбавлення волі.

Після завершення всіх необхідних процесуальних заходів буде надана правова оцінка та кваліфікація діям інших членів угруповання.