На Вінниччині громада створила ще один ЦНАП

image_8

11 грудня у Джулинській об’єднаній територіальній громаді запрацював модернізований “прозорий офіс”. Його відкрили за підтримки програми “U-LEAD з Європою”. У центрі надаватимуть близько 80 видів адміністративних послуг.

З 2017 року Джулинська громада розпочала створення системи адмінпослуг для населення. Упродовж підготовчого етапу створення належного ЦНАП відремонтували приміщення майбутнього “прозорого офісу”, а також розпочали співпрацю із Програмою “U-LEAD з Європою”, яка надала фінансову та консультаційну підтримку проекту.

Джулинський ЦНАП розташовується на першому поверсі будівлі сільської ради, у ньому облаштовано 5 робочих місць, серед них і робоче місце з видачі ID карток та закордонних паспортів.

Офіс облаштований зручностями для всіх категорій населення, пристосований для потреб матерів з дітьми, осіб з інвалідністю, а також має ігрову дитячу зону.

Як зазначив керівник ЦНАП Джулинської ОТГ Василь Андрущенко, в “прозорому офісі” надаватимуть близько 80 видів адміністративних послуг, з часом тут планують суттєво розширити їх перелік. Громада співпрацюватиме із Пенсійним фондом, Центром зайнятості, Держгеокадастром. У ЦНАП надаватимуться послуги державної реєстрації усіх видів, мешканці зможуть отримати різноманітні довідки, витяги, консультації.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована