На Вінниччині готуються до повного переходу на Prozorro

prozoro

Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» за участі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 15 липня 2016 року на базі Центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області проведено регіональний семінар з публічних закупівель.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА.

 

Відкрила семінар перший заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська. Зокрема вона зазначила: «Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 13.11.2015 р. №703 (зі змінами) в області запроваджено проведення електронних торгів, починаючи від 3,0 тис.грн. за рахунок коштів обласного бюджету.Всі структурні підрозділи облдержадміністрації та обласні бюджетні установи, заклади підключені до системи електронних закупівель Prozorro».

Про сучасний стан та подальший розвиток державних закупівель. Законодавчі зміни. Особливості застосування процедур закупівель. Практичне застосування системи електронних закупівель за новим Законом «Про публічні закупівлі» учасникам семінару презентувала начальник відділу Департаменту публічних закупівель Мінекономрозвитку Тетяна Лісовська.

Старший експерт проекту ЄС Олександр Шатковський детально розповів про стратегію реформування публічних закупівель та можливих рекомендаціях для впровадження.

 

Експерти окремо зупинились на проведенні електронних аукціонів для допорогових закупівель.

В ході семінару учасники отримати відповіді та практичні рекомендації експертів на всі актуальні питання у сфері державних закупівель.

Участь у семінарі прийняли 60 представників структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних та міських бюджетних установ та організацій.

vindaily.info

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована