На Вінниччині фальсифікат алкоголю на 2,3 млн грн готували для продажу через Інтернет

falsifikat

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області в рамках операції «Акциз-2018» припинили факт незаконного транспортування партії фальсифікованих алкогольних напоїв та спирту за межі Вінницької області. В ході проведення слідчих дій на території служби доставки виявлено та вилучено 235 ящиків горілчаних напоїв, коньяку, віскі та бренді у асортименті відомих іноземних марок з явними ознаками підробки в упаковках «bag-in-box», а також три ПЕТ-бочки синього кольору, заповнені рідиною з характерним запахом спирту. Встановлено, що зазначені підакцизні товари реалізовувалися через Інтернет- мережу.

Загальна сума вилученого становить 2,29 млн грн, в тому числі алкогольних напоїв на орієнтовну суму 2,1 млн грн та спирту на 185 тис грн.

 

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ. Також встановлюються відомості відносно відправників та місць виготовлення нелегальної продукції.

Загалом, з початку року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у області з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 16,8 млн. грн. Викрито та припинено діяльність двох підпільних цехів по виготовленню алкогольних напоїв.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована