На Вінниччині другу добу шукають дівчину, яка не винирнула зі ставка

utopla

За 7 діб на водоймах Вінниччині загинуло троє людей. Рятувальники досі не можуть знайти тіло 15-річної дівчини, яка потонула на очах сестри та сусідських дітей. Принаймні її вважають загиблою, хоча хочеться сподіватися на інше.

Як зазначають у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, про загибель дівчини у с. Курашівці Мурованокуриловецького району стало відомо 1 червня. Разом з 8-річною сестрою та меншими дітьми вона гралася у ставку. Тонути почала несподівано. Діти побігли за допомогою до дорослих, але врятувати дівчину не вдалося. І тіло не знайшли…

 

У с. Балки Барського району 30 травня через необережність втопився 8-річний хлопчик. Разом з другом він їхав на велосипедах. Біля ставка у воді вони побачили рибу та вирішили нахилитися з дамби, аби краще роздивитися. Обидва хлопці впали в воду. Вибратися зміг лише один. Він привів допомогу, але товариша вийняли з водойми вже мертвим.

А 26 травня у с. Слобідка Калинівського району в Південному Бузі загинув 49-річний місцевий житель. З дружиною він відпочивав на березі. Жінка вирішила покупатися, але у воді відчула, що тоне і почала кликати на чоловіка. Врятував її 18-річний хлопець, який почув галас, а чоловіка знайшли у воді мертвим лише наступного ранку.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована