На Вінниччині активно збільшується кількість сміттєсортувальних станцій

volkov

Одним з ключових питань екологічної безпеки Вінницької області залишається питання утилізації твердих побутових відходів та впровадження роздільного збору сміття. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури обласної державної адміністрації Сергій Волков.

«У 2017 році завдяки залученню коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реалізовано 22 проекти, що спрямовані на сортування та утилізацію твердих побутових відходів. Зокрема побудовано і запущено сміттєсортувальну лінію у Муровано-куриловецькому районі, ще 5 ліній вже змонтовано і готові до запуску. Також, придбано 13 одиниць спецтехніки і розроблено 6 проектів будівництва та облаштування контейнерних майданчиків для роздільного збору сміття», — зазначив Сергій Волков.

 

Не оминув увагою посадовець і той факт, що в рамках обласного конкурсу кращих практик місцевого самоврядування впроваджено 34 проекти в сфері поводження з ТПВ в населених пунктах області. Так, у 2016 році роздільним збором сміття охоплювались 21 населений пункт, а наприкінці 2017 року 37. В інших районах області також проводиться підготовча робота до даного процесу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована