На Вінниччині активізують протидію злочинам у бюджетній сфері

procur

Сьогодні, 21 квітня, у прокуратурі Вінницької області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

Посадовці прокуратури області, Головного управління Національної поліції, управління служби безпеки України, Головного управління Державної фіскальної служби в області, а також Вінницької митниці ДФС обговорили стан додержання законодавства у бюджетній сфері, в тому числі при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

 

Йшлося також про стан протидії правопорушенням при використанні природних ресурсів упродовж та протидії тяжким і особливо тяжким злочинам проти життя та здоров`я особи, а також нападам з метою заволодіння чужим майном.

Перший заступник прокурора області Руслан Нікітчин зазначив, що правоохоронними органами регіону вжито певних заходів, спрямованих на виявлення й припинення кримінальних правопорушень у  сфері бюджетних відносин, а також проти довкілля. Крім цього, орієнтовано правоохоронців області на всебічне, повне та об’єктивне розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи, а також вжиття профілактичних заходів з метою їх недопущення.

За результатами проведеної наради розроблено спільні заходи з метою активізації роботи правоохоронних органах на зазначених напрямах.

 

За інформацією:
Прес-служба прокуратури Вінницької області

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована