На Вінниччині 142 неплатника аліментів оголосили у розшук, а 4 тисячам обмежили право керувати автомобілем

alimenti

142 мешканця Вінницької області, які мають заборгованість по виплаті аліментів, оголосили у розшук. Для понад чотирьох тисяч осіб застосували так звані санкції – щодо обмеження виїзду за кордон і права керувати транспортним засобом.

Про це повідомляє ГУ юстиції у Вінницькій області на офіційній сторінці у «Фейсбук».

За місць виконавча служба забезпечила стягнення заборгованості (у великих розмірах) в чотирьох осіб.

«У Немирівському районі по одному провадженню стягнено майже 85 тисяч гривень. У Козятинському районі – 62 та 48 тисяч гривень. Працівниками Літинської виконавчої служби забезпечено стягнення 46,7 тисяч гривень заборгованості по сплаті аліментів», — зазначають в управлінні юстиції.

Щодо 4245 боржників застосовано обмеження права виїзду за кордон, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання. 142 боржника оголошено в розшук. Укладено понад 400 протоколів про вчинення боржниками адміністративних правопорушень. Судами Вінницької області застосовано до даної категорії боржників стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.

З початку року на користь дітей стягнуть майже 39 мільйонів гривень аліментів.

Нагадаємо, що в лютому вступив в дію Закон України, яким вдосконалено порядок примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

3 липня нaродні депутaти підтримaли у другому читaнні тa в цілому другий пaкет зaконопроектів, розроблений в рaмкaх ініціaтиви Міністерствa юстиції #ЧужихДітейНеБувaє. Документи передбaчaють посилення відповідaльності неплaтників aліментів, збільшення мінімaльного рівня фінaнсової підтримки дітей, які проживaють в неповних сім’ях, тa зaпровaдження пільг і стимулів для бaтьків, які сумлінно виконують свій обов’язок.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована