На Вінниччині 1200 поліцейських нестимуть службу біля храмів під час Великодніх свят

62_main

Поліцейські продовжують працювати в посиленому режимі. Під час Великодніх свят майже 1200 поліцейських нестимуть службупоблизу храмів, в яких проводитимуться богослужіння.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоса, близько 700 правоохоронців щодня забезпечують правопорядок на вулицях населених пунктів області, у складі піших та мобільних патрулів, на контрольно-пропускних та карантинних постах. Цілодобово чергують посилені слідчо-оперативні, вибухотехнічні групи поліції, групи швидкого реагування .

Майже 1200 поліцейських заступлять наслужбу поблизу храмів на Великодні свята. Працюватиме поліція діалогу. Правоохоронці проводитимуть максимальну роз’яснювальну та профілактичну роботу.

Але у випадку грубого порушення закону поліцейські реагуватимуть відповідно до чинного законодавства.

«Закликаємо мешканців Вінниччини дотримуватись діючих карантинних вимог. Це збереже здоров’я та життя вам та оточуючим людям. Бажаємо усім радісних та безпечних Великодніх свят», — звертаються правоохоронці.

Нагадаємо, що у Вінниці влада і духовенство визначили правила святкування Великодня. Раніше ми писали, що у Вінниці не буде безкоштовних автобусів до кладовищ в поминальні дні.