На Віннччині правоохоронці «закрили» незаконний видобуток глини

25b2c2eb32265023f71869a5bf4d4e16_preview_w440_h290

Cлідчі спільно зі спецслужбовцями СБУ виявили та задокументували незаконне видобування глини в Хмільнику. Місцевий завод організував видобуток матеріалу на площі в 3,5 га без жодних дозвільних документів. Поліцейські вилучили 2 одиниці спецтехніки, які використовувалися у незаконній розробці надр, та 500 тисяч одиниць цегли. Збитки державі, спричинені підприємством внаслідок протиправної діяльності, оцінюють в мільйони гривень.

Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, працівники слідчого управління провели огляд місць вчинення правопорушень та задокументували незаконне користування надрами.

Як йдеться в повідомленні, в ході попереднього слідства правоохоронці встановили, що приватне підприємство виготовляло цеглу з глини, яку видобувало на суміжній ділянці, не маючи жодних на те дозвільних документів.

Слідчі клопотатимуть в суді щодо накладення арешту на вилучені речові докази.

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального Кодексу України, правоохоронці встановлять об’єми видобутої глини та розмір завданих державі збитків, який може сягати мільйонів гривень.

Триває слідство.

Поліція продовжує системну роботу щодо виявлення та документування фактів незаконного користування природними ресурсами.