На Тяжилові з’явиться клумба-корабель з червоними вітрилами. ПРОЕКТ

parus

Цього року у Вінниці з’явиться нова фотолокація – клумба-корабель з яскраво-червоними вітрилами. А встановлять її над дорогою біля “Родинного озера” на кінцевій “Лугова”.

Дозвіл на проектування цієї клумби надали Департаменту комунального господарства та благоустрою сьогодні, 18 липня, під час чергового засідання виконавчого комітету.

Зазначимо, що цей проект став одним із переможців конкурсу “Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці”, які мають реалізувати у поточному році. За нього проголосувало 2818 людей. А відтак на його реалізацію виділили 200 тисяч гривень.

З опису проекту відомо, що створення креативної локації при в’їзді у місто сприятиме естетичному розвитку міста і стане “родзинкою” мікрорайону “Тяжилів”. А з візуалізації – що ділянка, яку планують капітально відремонтувати, розташована над озером і біля проїжджої частини вулиці Ватутіна.

Нагадаємо також, що у Вінниці по вулиці Волошковій облаштовують нову зону відпочинку для дітей майже за мільйон. Це також один із проектів “Бюджету громадських ініціатив”.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована