На центральній вулиці Вінниці встановили два зупинкових павільйони

sv_02902

У Вінниці продовжується робота по встановленню нових посадочних павільйонів на зупинках громадського транспорту. Сьогодні такі конструкції облаштували в центрі міста по вулиці Соборній. Ці павільйони виготовляються з якісних матеріалів. Вони створюють зручні умови для очікування транспорту, захищаючи людей від опадів, а спосіб розташування дозволяє у дощову погоду уникнути забруднення від проїжджаючих повз автівок.

Нові посадочні павільйони встановлюють на місці тих, у яких вже вийшов термін використання. Також нові конструкції з’являтись  там, де їх взагалі не було, або в місцях, де зупинки громадського транспорту були перенесені.

Як зазначають у департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради, такі конструкції мають естетичний вигляд, якісні та практичні, мають місця для сидіння. Вони  прозорі – зроблені зі скла, щоб не перевантажувати міський простір. Такі зупинки вписуються в середовище як сучасної, так й історичної забудови. Вони виготовляються в Україні з високоякісних матеріалів.

Сьогодні нові павільйони встановили по вулиці Соборній: на тролейбусній зупинці «Майдан Незалежності» та на автобусній зупинці поруч. До речі, ці павільйони мають затемнене скло на даху та збоку, що захищає від сонця.