На Соборній встановлюють бетонні напівсфери проти хамів-водіїв.

sferi

Сьогодні у самому середмісті Вінниці на вулиці Соборній неподалік будівлі міської ради з’явилися спеціальні пристрої проти водіїв, котрі звикли паркуватися на тротуарах.

Бетонні напівсфери широко застосовуються в інших містах, і за рахунок своїх габаритів та ваги не дозволяють автомобілістам припаркувати автомобіль на місці, де встановлена напівсфера. Спроба наїхати на подібний простий, але ефективний пристрій як правило закінчується пошкодженням автівки.

 

Зазначимо, що у звязку з реконструкцією Київського мосту, трафік на Соборній особливо в ранкові та вечірні значно пожвавився, затори в часи-пік стали звичним явищем. Великою мірою пропускну здатність дороги зменшують водії, котрі звикли паркуватися поруч із заборонними жовтими лініями, утруднюючи таким чином рух передусім громадскому транспорту. Інші з автовласники часто ставлять свої авто прямо на тротуарах, заважаючи пішоходам.

Вінницька поліція розводить руками: зі слів керівника місцевих поліцейських, особливості законодавства не дозволяють служителям закону штрафувати тих водіїв, котрі неправильно припаркувалися, але не перебувають у своїй автівці в момент присутності поліції. Окрім того, припарковані таким чином машини завдавали особливого клопоту снігоприбиральній техніці під час зимових снігопадів у Вінниці.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована