На Соборнiй у Вiнницi насмерть збили працiвницю пенiтенцiарної служби

avariya-1

Молоду жiнку збила вантажiвка на трамвайнiй зупинцi у центрi Вiнницi. Як повiдомив кореспондент Vlasno.info з мiсця подiї, близько дев’ятої ранку на перехрестi вулиць Соборної i Театральної утворився затор — транспорт об’їжджав мiсце аварiї. Просто перед порогом торгово-економiчного унiверситету вантажiвка насмерть збила жiнку.

— Вона виходила з трамваю, скорiш за все, що автiвка не дочекавшись, рушила з мiсця, — говорить представник Вiнницької транспортної компанiї, який прибув задля регулювання руху трамваїв та тролейбусiв.

Жiнка померла на мiсцi, лiкар «швидкої» зауважив, що екiпаж, прибувши, констатував смерть.

— Там у автомобiля три метри гальмiвний шлях — вiн рухався, щонайбiльше, кiлометрiв з двадцять на годину, — говорить медик. — Чому так сталося, невiдомо.

Патрульнi полiцейськi, якi працювали на мiсцi пригоди, розповiли лише, що жiнка була з документами, особу її встановлено, також повiдомили, що вона не є студенткою унiверситету, бiля якого i трапилася трагедiя.

У вузi нам телефоном пiдтвердили, що загибла не є нi студенткою, нi працiвницею закладу.

Виявилось, що загибла — працiвниця пенiтенцiарної служби, яка їхала на роботу.

Водiй вантажiвки з мiсця подiї не тiкав, на авто, скорiше за все, розвозив товар по торгових точках. Головний спецiалiст вiддiлу комунiкацiй ГУ НП Анна Олiйник коментує:

— Попередньо жiнку збили пiд час посадки-висадки пасажирiв. Водiя забрали на обстеження на наявнiсть алкоголю в кровi. Вiн пояснює, що загальмував, пасажири виходили й заходили, але його понесло. Наразi його допитують, проводяться слiдчi дiї.

Vlasno

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована