На олімпійський урок зібралась вся школа

olimp

На Вінниччині фінішував Олімпійський тиждень. 28 вересня заключний олімпійський урок відбувся у школі села Сьомаки (Жмеринський район). Його проводила переможниця Кубків світу із веслування, учасниця Олімпіади-2016 (4-е місце) Світлана Ахадова.

Місце проведення обрала невипадково — у цьому селі мешкають бабуся і дідусь 23-річної спортсменки, тут вона із самого дитинства регулярно гостює. Тим приємніше шкільній громаді було побачити Світлану, вже як спортсменку світового рівня.

 

На олімпійський урок вийшли всі педагоги і учні — у школі навчається 58 дітей. Світлана Ахадова розповіла, що починала у спорті із плавання, а згодом перейшла у веслування. Із 2011 року вона почала здобувати нагороди на змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівнів. Всі ці медалі діти мали можливість взяти у руки і помріяти про свої майбутні спортивні висоти.
Водночас Світлана Ахадова нагадала, що великий спорт — це велика праця. Адже тренується вона двічі на день, а також не забуває робити і звичну фіззарядку.
Учасниця Ігор у Ріо привезла подарунки від обласного відділення НОК України. Вона вручила колективу навчального закладу комплект м’ячів, а всім школярам — олімпійські сувеніри.

Директор школи села Сьомаки Людмила Костюк говорила про те, що у її навчальному закладі бракує спортивної зали. Замість неї час від часу використовується глядацька зала сільського клубу. Водночас при школі є баскетбольний і волейбольний майданчики, де відбуваються заняття із фізкультури.

Людмила Костюк пишається тим, що до її села має відношення відома спортсменка.

 

— Світлану Ахадову я знаю із дитинства. Вона тоді в основному перебувала у бабусі. Бо мама займалася великим спортом, була дуже зайнята. Бабуся дала дівчинці гарне виховання. Ми пишаємося, що Світлана стала спортсменкою світового рівня, навіть на участь в Олімпіаді, — ділиться враженнями Людмила Костюк.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована