На кордоні Вінниччини проведуть масштабну військову реконструкцію

rekonstrukciya

23-24 червня на Вінниччині проведуть реконструкцію подій часів Другої світової війни «Жива історія. Серебрія. 1941 рік».

Про це повідомив організатор заходу Віталій Головенько. Чоловік є очільником військових відтворень на ставці «Вервольф» та у центрі Вінниці.

«Цього року вирішили провести захід у Могилів-Подільському районі. Там до сьогодні зберіглась одна з уцілілих оборонних споруд , яку збудували у 1931-1938 роках. Її протяжність від 900 до 1500 метрів. Це часина Могилів-Ямпільського укріпрайону на старому кордоні між Радянським союзом на Дністрі», — зауважив Віталій.

Реконструктори відтворять події, які мали місце в цьому районі у червні 1941 року.

«Реконструкція покаже собою штурм тодішнього кордону СРСР з німецькими військами. Наш захід стане міжнародним, повинні бути представники з Молдови, Польщі та Білорусії», — продовжив Головенько.

Захід буде ще нести інформаційний характер.

«Є бажання привернути увагу до цього бункера. Там планують облаштувати музей. Бункер був розрахований на велику кількість людей та тривалу оборону. Там були підземні казарми, пекарня, навіть басейн для зберігання води. Деякі речі розікрали. Але саме по собі приміщення у непоганому стані», — пояснює організатор заходу.

До проведення заходу також долучається місцева влада Могилів-Подільського району та Вінницький обласний краєзнавчий музей.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована