На калинівському арсеналі через спеку призупинили роботи з очищення і розмінування залишків снарядів, які не розірвалися у вересні 2017

mini

Через ситуацію із Балаклією та надзвичайний рівень пожежної небезпеки на території технічного майданчику Калинівського військового арсеналу тимчасово призупинили роботи з очищення та розмінування площі від залишків боєприпасів, що не розірвалися після вересневих вибухів у 2017 року. Про це повідомили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проведення якого ініціювала СБУ.

В ході зібрання було озвучено, що на сьогодні вже вдалося очистити 77% технічної території. Розмінування відбутиметься й надалі, сапери працюватимуть безпосередньо в епіцентрі торішніх вибухів. Групи відновлять роботи, як тільки «офіційний Київ» дасть на це «добро». Мабуть, почнуться опади…

Також під час комісії, засідання якої відбувалося у приміщенні Калинівській РДА, обговорили шляхи посилення захисту 48 арсеналу Міністерства оборони України від диверсійних атак та виникнення надзвичайних ситуації.

Водночас в управління СБУ Вінниччини закликають вінничан, що у разі виявлення підозрілих осіб, залишених без нагляду пакунків, транспортних засобів, використання технічних засобів спостереження (дронів) поблизу військових частин, об’єктів транспортної інфраструктури, у місцях масового перебування людей, не витрачати часу і повідомляти у відповідні служби.

Раніше NaПарижі повідомляв, що на території військової частини А1119, яка обслуговує калинівський арсенал, де у вересні минулого року сталися вибухи, почали підривати пошкоджені боєприпаси, що не підлягають транспортуванню. Утилізувати їх мають право лише з 11.30 до 15.30 год.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована