На дорогах Вінниччини відновили ремонтні роботи

doroga

Дорожники відновили ремонтні роботи на транспортних артеріях Вінниччини. Цьогоріч пріоритетом залишаються дороги державного значення, а саме траси М-12 та М-21. На їх відновлення наша область на 2019 рік отримала рекордні 4,8 мільярдів гривень, і це на 25% більше, ніж у 2014 році. Потужний старт розвитку дорожньої галузі дала децентралізація, яку впроваджує Уряд Гройсмана та створення Дорожнього фонду.

Зараз дорожники працюють на ділянці Комарів-Вороновиця. За 2 місяці планують постелити 2 км дорожнього полотна. Окрім цієї ділянки роботи ведуться й на чотирьох інших у східному напрямку, загалом це відстань від Комарова до Краснопілки. Усі вони є частиною міжнародної траси М-12, яка входить до транспортного коридору Go Highway. Саме він поєднує наші чорноморські порти з польськими у Гданську.

“Ми фактично завершимо у 2019 році на 95% повністю цю трасу. В нас залишиться з цієї траси 19 км, які будуть заплановані на наступний рік. Якщо буде все нормально і буде додаткове фінансування, ми проведемо відповідні процедури і, можливо таке, що ми в цьому році закінчимо”, – розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук.

У 2018 році заасфальтували 97 км доріг державного значення, цьогоріч плани не менш амбітні – це 87 км. А за умови додаткового фінансування можуть подужати більше сотні. Окрім завершення ремонту траси М-12, продовжать роботи на М-21.

“Ми завершимо повністю ділянку від Вінниці до Житомирської області, нам залишилось там зробити в населеному пункті Махнівка 5 км і почнемо робити об’їзну – відновлювати об’їзну навколо Калинівки”, – каже Ігор Корольчук.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована