На Чемпіонаті України з плавання вінниччанин виборов дві нагороди

snimok-ekrana-2021-03-10-v-16-07-24

Вінницький спортсмен Віктор Хникін виборов дві нагороди на чемпіонаті України з плавання. Але сам плавець каже, що не зовсім задоволений власним показником часу.

Про це повідомили в обласному відділенні Національного Олімпійського комітету. Як відомо, чемпіонат України з плавання відбувся 6-9 березня у Харкові. За звання чемпіонів та призерів змагань боролися 336 плавців, і серед них єдиним представником від Вінницької області був майстер спорту України Віктор Хникін.

Повідомляється, що перші два дні (на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем) спортсменові далися важко, і він не потрапив до фінальних запливів. Однак на третій день (на дистанції 50 м на спині) він другим і потрапив до фіналу з результатом 26.50, поступившись 1 сотою секунди спортсмену з Києва – Ярославу Мазуренко.

Зазначається, що у фіналі на цій дистанції вінничанин став переможцем та чемпіоном України з результатом 26.14, тепер вже випередивши суперника на 1 соту секунди. А в останній день змагань виборов бронзову нагороду на дистанції 100 м на спині з результатом 57.73 секунди.

– Дуже радий, що отримав дві призові нагороди та став чемпіоном України. Хоча в той же час не зовсім задоволений своїм показником часу, бо бажав плисти сильніше й сподівався показати кращий результат, ніж вийшло, – прокоментував своє досягнення Віктор Хникін.

– Під час пандемії лише спорт допомагає тримати себе в формі, відчувати таку необхідну енергію та бути здоровим.  Ще радію, що не дивлячись на усі труднощі, які останнім часом відбуваються в спорті та в усьому світі, Віктор зміг показати достойний результат, – зазначив тренер та батько спортсмена Павло Хникін.

Відомо, що Віктор Хникін навчається на першому курсі в Державному університеті Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща). Вивчає менеджмент.