Муніципальний велопрокат Вінниці оновили у стилі бренду міста

imgonline-com-ua-resize-xfglh8qkbwa7mxud

Станції Nextbike у Вінниці відтепер транслюють бренд Міста ідей. Міжнародна мережа велопрокату «Некстбайк» у Вінниці запрацювала у 2018 році. Вона користується популярністю серед вінничан та туристів, оскільки є оптимальною альтернативою громадському та автотранспорту, враховуючи масштаби міста, кількість обладнаних велодоріжок та всесвітні тенденції до покращення екологічної ситуації та здоров’я населення. Цього року мережу було розширено – додали 10 станцій та 60 велосипедів (загалом у місті зараз доступні 25 станцій та 180 одиниць транспорту).

З метою популяризації офіційного бренду Вінниці частину станцій та велосипедів оформили у візуальному стилі Міста ідей. Обрано ті локації, де найбільша концентрація туристів – в центральній частині, на Вишеньці, Замості, поблизу музеїв та вокзалів. Розміщення такої реклами йде в рахунок сплати у цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста коштів, які щорічно вносить ТОВ «Некстбайк Україна». Друк та встановлення відбулися в рамках виконання заходів Програми розвитку туризму на 2016-2020 роки та Маркетингової стратегії міста Вінниці.

«Присутність та розширення у Вінниці мережі велопрокату дає можливість не лише розвантажити дорожний трафік та розширити пропозицію способів пересування по місту, — каже директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені. — Завдяки двоколісним туристи, які приїжджають до Вінниці, можуть самостійно обирати свій маршрут для подорожі містом. А майже 80 кілометрів велодоріжок ще більше сприяють їх комфортному пересуванню. Окрім цього, характерне оформлення з логотипом Вінниці допоможе сприймати ці станції і велосипеди як одну зі складових загальної комфортної інфраструктури у нашому Місті ідей. І звичайно, вінничанам та гостям обов’язково рекомендуємо зробити стильні інстаграмні фото з брендованими велосипедами та станціями».

Щоб скористатися велопрокатом Nextbike, потрібно зареєструватися на встановленому терміналі або ж завантажити мобільний додаток Nextbike. З деталями та адресами станцій можна ознайомитися на сайті https://www.nextbike.ua/uk/