МРЕВ «перемістився» у Прозорий офіс

mreo

Оформлення автомобіля обіцяють за 30-40 хвилин

У Вінницькому Прозорому офісі, що на Брацлавській, 85, 4 жовтня офіційно відкрили міський сервісний центр реєстрації легкових транспортних засобів та видачі посвідчень водія. Вінниця стала першим містом, де у Центрі адмінпослуг надають ті самі послуги, що й у Регіональному сервісному центрі МВС.

— Сьогодні ми відкриваємо сервісний центр по реєстрації автомобілів, тут будуть надавати весь спектр послуг, які раніше надавалися у МРЕВ. У нас відкрилося відділення 05-41, де надаються усі ті послуги, що й на Ботанічній у сервісному центрі. Відвідувачі, які бажають провести операцію зі своєю автівкою, звертаються до сервісного центру, отримують талон і йдуть до адміністратора, де повідомляють, що вони хочуть зробити. Процедура триває 30-40 хв., — повідомив начальник відділу департаменту адміністративних послуг Вінницької міськради Сергій Левчишин.

 

Центр почав роботу у тестову режимі ще 17 вересня. Тут 6 працівників департаменту адмінпослуг і 5 працівників Регіонального сервісного центру МВС.
— Підготовка до відкриття цього центру розпочалася у квітні. Такі послуги в Центрі адміністративних послуг ми запровадили вперше в Україні, — розповів міський голова Сергій Моргунов. — Далі, щоб покращити сам алгоритм оформлення документів та скоротити час, необхідне внесення змін у законодавчу базу. Ми надали свої пропозиції і сподіваємось, що народні депутати підтримають їх, у тому числі, зміни щодо реєстрації транспортного засобу та спрощення процедури отримання номерних знаків, посвідчення водія.

За два тижні роботи центру уже зареєстровано 264 автівки, укладено 129 договорів купівлі-продажу транспортних засобів і видано 59 посвідчень водія після здачі іспитів.

Аби реалізувати проект, наприкінці травня між виконкомом міської ради і Регіональним сервісним центром МВС у Вінницькій області укладено угоду про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг. Далі виконано реконструкцію території навколо центру, облаштовано парковку та майданчик для огляду і експертного дослідження автомобілів, проведено реконструкцію частини приміщень Прозорого офісу та облаштовано клас для здачі іспитів. У поліції сподіваються, що люди роботою центру будуть задоволені.

 

— Ми впевнені в тому, що питання корупції тут навіть не буде розглядатися. Не потрібно стояти у додатковій черзі чи спілкуватись із посередником. У першу чергу людина економитиме свій час, все відбувається відкрито, чесно і прозоро, — додав т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована