МОЗ визначив на Вінниччині дев’ять місць для купання у водоймах

plyaj

Центр громадського здоров’я МОЗ опублікував результати дослідження води у місцях купання. Згідно з показниками забруднення водойм, 106 українські пляжі вважаються небезпечними для водних процедур. Серед таких «заборонених» є шість місць у Вінницькій області, які мають статус пляжів.

За даними Мінздраву, не можна купатися у Вінниці, на пляжах «Хімік», «Гонти» і «Центральний», про що раніше писав NaПарижі. Також таблички «купатися заборонено» мають «прикрасити» пляжі біля р. Дохно у Бершаді, а саме у рекреаційній зоні по вул. Коваленка, і у передмісті райцентру – у селі Флорине, де розташована рекреаційна зона «Анталька».

 

Зазначимо, це місця, які підготовлені для відпочинку. Тому там пропонується приймати лише сонячні ванни.

Відповідає допустимим критеріям вода у Хмільнику на пляжах Південного Бугу – у рекреаційних зонах «Паркова», біля будинку культури і рятувального посту КП «Хмільниккомунсервіс», а також на міському ставку. Також дозволено купання у рекреаційних зонах Південного Бугу у смт Брацлав Немирівського району і смт Сутиски Тиврівського району, на Дністрі – на міському пляжі Могиліва-Подільського, на річці Ров – у рекреаційній зоні с. Чернятин Жмеринського р-ну, а на річці Соб – у рекреаційній зоні «Млин» у Гайсинському районі.

Перевірки тривали з 7 по 14 червня. Згодом їх повторять. Нагадаємо, в регіоні десятки рекреаційних зон. Більшість з них не рекомендовано використовувати навіть щоб загорати.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована