Моргунов вручив ключі власникам квартир муніципального будинку на Чехова у Вінниці

27_kvartiri_chehova_12

27 жовтня у Вінниці мер вручив ключі власникам квартир в третьому муніципальному будинку по вул. Чехова, 9-В. Загалом будинок розрахований на 67 квартир, сьогодні 56 родин отримали ключі від нового житла.

«Сьогодні 56 родин отримали ключі. В програмі беруть участь різні категорії людей. В першу чергу, це працівники бюджетної сфери різних галузей, в тому числі учасники АТО, переселенці та інші категорії громадян. Важливо, що співвідношення ціни і якості є найкращим в місті Вінниці. Якщо говорити за ціну, то вона найнижча у Вінниці на первинному ринку житла – 8800 гривень.

 

Кожна квартира підготовлена до «чистового» ремонту і в кожній квартирі індивідуальний котел, встановлено батареї», — говорить мер Вінниці Сергій Моргунов.

В будинку досить багато квартир придбали родини військовослужбовців. Галина – дружина загиблого розвідника, придбала квартиру для донечки.

«Я не входжу в державну програму забезпечення житлом, бо житлом я забезпечена. Маю житло, яке мені дісталось від батька, мій рідний брат знає, що в мене важка ситуація, тому він не став претендувати на батькову квартиру. За гроші, які я отримала за загиблого чоловіка, вирішила придбати квартиру, яка буде для нашої донечки», — розповідає пані Галина.

 

Пані Ольга, дружина військовослужбовця, говорить, що мрія їх родини про власне житло, здійснилась.

«Для нас це приємна і довгоочікувана подія. Мрія про власне житло реалізувалась. Адже ми більше 10 років живемо з батьками. Тепер ми маємо власне житло, яке буде для наших донечок. Роботи в квартирі ще багато, але з цим ми впораємось», — розповідає Ольга.
Першим до своєї нової квартири, за традицією, родина Ольги впустила «Пушка» — сіреньке кошеня, яке спеціально привезли із собою.

Довідка.

10-поверховий будинок на вул. Чехова,9в це четвертий об’єкт Програми «Муніципальне житло м. Вінниця». Будинок почали зводити в липні 2014 року, ввели в експлуатацію об’єкт в жовтні 2016 року.

Вартість 1 кв. м. житла у будинку — 8800 гривень.

Замовник будівництва – Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради. Генеральна підрядна організація – Державне підприємство «Вінницьке інженерно-будівельне управління»

В будинку 67 квартир –, загальною площею – 4254,5 кв. м. Зроблено:

— зовнішнє утеплення фасадів;

— індивідуальне опалення в квартирах (котли, радіатори);

— металопластикові вікна та балконні двері з подвійним склопакетом;

— металеві протипожежні вхідні двері;

-лічильники електроенергії, холодної води та газу;

— засклені лоджії в кухнях;

— сучасні ліфти.

Винница.info

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована