Молода жінка організувала на Вінниччині «наркокартель»

turma

Більшість з нас знають, що є такий наркотик, як от метадон. Й те, що його дають тим, хто намагається здолати залежність від героїну чи інших наркотиків. Попит на метадон існує. Вживають його й ті, хто не збирається позбутися наркозалежності. Й одна наша спритна молода землячка вирішила на цьому збагатитися – продавати метадон усім охочим – без рецепту й якихось обмежень. Ця 32-річна жителька Вінницького району знайшла спільників – 47-річну мешканку Бершаді та двох чоловіків віком 25 та 32 років.

Торгували вони, використовуючи відому «схему»: залишали пакетики у таємних місцях. Гроші їм перераховували на банківську картку, після того покупці дізнавалися місце, де лежав «товар».

Успішну діяльність «наркокартеля» припинили правоохоронці. Вони затримали усіх членів цієї злочинної групи. Перед цим, здійснивши контрольні закупки, зібрали докази, які дозволять запроторити ділків за грати.
В оселях наркоторговців провели обшуки: вилучили банківські картки, десятки SIM-карток, телефони, блокноти з іменами їхніх клієнтів та інше. Ділкам загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована