“Місто вражень”: для Вінниці розроблять “Cтратегію розвитку туризму 2030”

bez-imeni-1

У Вінниці розпочали працювати над “Стратегією розвитку туризму 2030” – “Вінниця – місто вражень”. Її обіцяють презентувати вже за рік.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Моргунов. Зокрема вінницький міський голова зазначив, що вже створена робоча група, яка за підтримки канадського проекту ПРОМІС (“Партнерство для розвитку міст”) має підготувати документ, який спершу обговорять з вінничанами, а вже потім його розглянуть депутати міської ради.

Зі слів Сергія Моргунова, це буде “стратегія на 10 років уперед”.

Туризм – це не тільки відпочинок і розваги, а й економіка. Конкуренція між містами дуже сильна. Вінниця має запропонувати гостям унікальну туристичну пропозицію, створити нові “магніти”, крім уже традиційних: музею-садиби Миколи Пирогова чи вінницького фонтану. Поле діяльності широке – івент-туризм, гастротуризм, конференц-туризм тощо, – написав Сергій Моргунов.

На сайті радіо “Місто над Бугом” також повідомили, що “Стратегію” має розробити Департамент маркетингу та туризму Вінниці протягом року. Зокрема Олександр Вешелені, який очолює відділ розвитку туризму, зазначив, що основний акцент будуть робити на розвитку інфраструктури міста, зокрема й готельної сфери.

Відомо також, що сьогодні, 23 липня, відбулося перше засідання робочої групи, де зібралося близько 70 представників туристичної галузі та громадськості.

Мені приємно, що чимало підприємців та активних містян готові пропонувати та реалізовувати класні проекти. У нас є маркетингова стратегія міста, новий бренд – “Місто ідей” та бажання покращувати імідж Вінниці. І якщо об’єднати зусилля, ресурси та креатив, Вінниця стане ще більш привабливою та цікавою гостям міста і самим вінничанам, – зазначив Сергій Моргунов.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована