Міськрада виділить кошти для мобільних бригад, які виїжджають до хворих з підозрою на коронавірус

imgonline-com-ua-resize-ihubabkvffknj

9 квітня, рішенням виконкому Вінницької міської ради було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у бюджеті міста для забезпечення мобільних бригад, які виїжджають до хворих з підозрою на коронавірус, необхідними матеріальними ресурсами.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Ці кошти будуть направлені у центри ЦПМСД на придбання засобів індивідуального захисту, медичних виробів, дезінфекційних засобів і антисептиків, а також – паливно-мастильних матеріалів.

Щодо засобів індивідуального захисту, то серед медичних виробів за потреби планують придбати термометр безконтактний, комплекти для забору зразків біологічних матеріалів (тримачі для забору матеріалу, стерильні пробірки з транспортним середовищем), тести для експрес-тестування, сумка-холодильник, пакет із застібкою або пакет із пластика, пакети для утилізації ЗІЗ).

Центри первинної медико-санітарної допомоги мають подати до Департаменту охорони здоров’я міської ради потребу в коштах на придбання засобів індивідуального захисту, медичних виробів, дезінфекційних засобів і антисептиків, та паливно-мастильних матеріалів. Департамент охорони здоров’я, після отриманої потреби в коштах від центрів первинної медико-санітарної допомоги узагальнює її та надає Департаменту фінансів заявку на фінансування даних видатків. Департамент охорони здоров’я протягом 1-ого робочого дня, з дня отримання фінансування, здійснює перерахування коштів центрам первинної медико-санітарної допомоги для розрахунків згідно з укладеними договорами.

Порядок використання коштів на ці цілі розроблений на виконання заходів програми «Здоров’я вінничан на 2017-2020 роки».

Раніше ми писали, що у Вінницькій області створені спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги, які виїжджатимуть на випадки, де є підозра на коронавірус.